Китен - Созопол

Линия : Ахтопол - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Заминава : Автогара, Ахтопол
Пристига : Автогара, Китен
Времетраене : 43 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Китен
Пристига : Автогара, Созопол
Времетраене : 7 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ахтопол - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45 12:00
  • Вторник
    6:45 12:00
  • Сряда
    6:45 12:00
  • Четвъртък
    6:45 12:00
  • Петък
    6:45 12:00
  • Събота
    6:45 12:00
  • Неделя
    6:45 12:00
  • Празнични дни
    6:45 12:00
Автобусни линии
Китен - Созопол
Транспортни фирми

М-бус
Заминава :
Китен
България
Пристига :
Созопол
България
Едн. билет : 2.5 лв.
Дорис
Заминава :
Китен
България
Пристига :
Созопол
България
Карат - С
Заминава :
Китен
България
Пристига :
Созопол
България
Карат - С
Заминава :
Китен
България
Пристига :
Созопол
България