Карнобат - Варна

Линия : Ямбол - Варна - Автобусна компания Чапъра

Билети и информация
Еднопосочен билет : 12 лв.
Заминава : Автогара, Ямбол
Пристига : Автогара, Карнобат
Времетраене : 1 ч. 3 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Карнобат
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 3 ч. 24 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Автобусна компания Чапъра

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ямбол - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
Автобусни линии
Карнобат - Варна
Транспортни фирми

Илиас Травел
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Варна
България