Карнобат - Айтос

Линия : Карнобат - Бургас - М-бус

Билети и информация
Еднопосочен билет : 4.5 лв.
Заминава : автогара, Карнобат
Пристига : На колелото, Айтос
Времетраене : 20 мин.
Престой : 2 мин.
Разстояние : 24 км
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Карнобат - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:45 10:30 11:15 12:00 12:45 13:30
    14:15 15:00 15:45 16:30 17:00 17:45 18:30
  • Вторник
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:45 10:30 11:15 12:00 12:45 13:30
    14:15 15:00 15:45 16:30 17:00 17:45 18:30
  • Сряда
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:45 10:30 11:15 12:00 12:45 13:30
    14:15 15:00 15:45 16:30 17:00 17:45 18:30
  • Четвъртък
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:45 10:30 11:15 12:00 12:45 13:30
    14:15 15:00 15:45 16:30 17:00 17:45 18:30
  • Петък
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:45 10:30 11:15 12:00 12:45 13:30
    14:15 15:00 15:45 16:30 17:00 17:45 18:30
  • Събота
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:45 10:00 10:30 11:15 12:00 12:45
    13:30 14:15 14:30 15:00 15:30 15:45 16:30 17:00 17:30 17:45
    18:30
  • Неделя
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:45 10:00 10:30 11:15 12:00 12:45
    13:30 14:15 14:30 15:00 15:30 15:45 16:30 17:00 17:30 17:45
    18:30
  • Празнични дни
    7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:45 10:00 10:30 11:15 12:00 12:45
    13:30 14:15 14:30 15:00 15:30 15:45 16:30 17:00 17:30 17:45
    18:30
Автобусни линии
Карнобат - Айтос
Транспортни фирми

Дари травел
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България
Дари травел
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България
Дорис
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България
Алекс ОК
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България
М-бус
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Раси
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България
М-бус
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Диачи
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България
М-бус
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България
Едн. билет : 4.5 лв.
КАРАТ-С
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България
Дорис
Заминава :
Карнобат
България
Пристига :
Айтос
България