Калофер - София

Линия : Казанлък - София - КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 17 лв.
Заминава : Автогара, Казанлък
Пристига : Автогара, Калофер
Времетраене : 56 мин.
Престой : 2 мин.
Заминава : Автогара, Калофер
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 3 ч. 22 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Казанлък - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
Автобусни линии
Калофер - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Калофер
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 13 лв.
Дв. билет : 20.8 лв.