Казанлък - София

Линия : Казанлък - София - КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 17 лв.
Заминава : Автогара, Казанлък
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 20 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Казанлък - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
Автобусни линии
Казанлък - София
Транспортни фирми

АВТОТРАНС 99 ООД
Заминава :
Казанлък
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Казанлък
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД
Заминава :
Казанлък
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 17 лв.