Казанлък - Габрово

Линия : Бургас - Плевен - М-бус

Билети и информация
Еднопосочен билет : 7 лв.
Двупосочен билет : 12 лв.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Автогара, Казанлък
Времетраене : 3 ч. 16 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Казанлък
Пристига : Автогара, Габрово
Времетраене : 1 ч. 12 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Бургас - Плевен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Казанлък - Габрово
Транспортни фирми

Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Казанлък
България
Пристига :
Габрово
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Казанлък
България
Пристига :
Габрово
България
Зара бус
Заминава :
Казанлък
България
Пристига :
Габрово
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Казанлък
България
Пристига :
Габрово
България
Заминава :
Казанлък
България
Пристига :
Габрово
България
Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Казанлък
България
Пристига :
Габрово
България