Каварна - Добрич

Линия : Шабла - Добрич - Мильо - Димитър Димитров

Билети и информация
Еднопосочен билет : 5 лв.
Заминава : Автогара, Шабла
Пристига : Автогара, Каварна
Времетраене : 23 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Каварна
Пристига : Автогара, Добрич
Времетраене : 56 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Мильо - Димитър Димитров

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Шабла - Добрич
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:50 17:20
  • Вторник
    6:50 17:20
  • Сряда
    6:50 17:20
  • Четвъртък
    6:50 17:20
  • Петък
    6:50 17:20
  • Събота
    6:50 17:20
  • Неделя
    6:50 17:20
  • Празнични дни
    6:50 17:20
Автобусни линии
Каварна - Добрич
Транспортни фирми

Калиакра Експрес
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Добрич
България
Едн. билет : 5 лв.
Минибус Експрес
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Добрич
България
Едн. билет : 5 лв.
Пътнически Превози Добрич
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Добрич
България
Калиакра Експрес
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Добрич
България
Едн. билет : 5 лв.