Каварна - Добрич

Линия : Каварна - Добрич - Калиакра Експрес

Билети и информация
Еднопосочен билет : 5 лв.
Заминава : Автогара, Каварна
Пристига : Автогара, Добрич
Времетраене : 50 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Калиакра Експрес

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Каварна - Добрич
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:50 9:10 14:20
  • Вторник
    7:50 9:10 14:20
  • Сряда
    7:50 9:10 14:20
  • Четвъртък
    7:50 9:10 14:20
  • Петък
    7:50 9:10 14:20
  • Събота
    9:10
  • Неделя
    9:10
  • Празнични дни
    9:10
Автобусни линии
Каварна - Добрич
Транспортни фирми

Калиакра Експрес
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Добрич
България
Едн. билет : 5 лв.
Минибус Експрес
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Добрич
България
Едн. билет : 5 лв.
Пътнически Превози Добрич
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Добрич
България
Мильо - Димитър Димитров
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Добрич
България
Едн. билет : 5 лв.