Каварна - Балчик

Линия : Каварна - Варна - Автобусна компания Калиакра Експрес Кооперация

Билети и информация
Еднопосочен билет : 5 лв.
Заминава : Автогара, Каварна
Пристига : Център, Балчик
Времетраене : 40 мин.
Престой : 2 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Каварна - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30 6:30 7:15 8:20 11:30 15:30 16:20
  • Вторник
    5:30 6:30 7:15 8:20 11:30 15:30 16:20
  • Сряда
    5:30 6:30 7:15 8:20 11:30 15:30 16:20
  • Четвъртък
    5:30 6:30 7:15 8:20 11:30 15:30 16:20
  • Петък
    5:30 6:30 7:15 8:20 11:30 15:30 16:20
  • Събота
    5:30 6:30 7:15 8:20 11:30 15:30 16:20
  • Неделя
    5:30 6:30 7:15 8:20 11:30 15:30 16:20
  • Празнични дни
    5:30 6:30 7:15 8:20 11:30 15:30 16:20
Автобусни линии
Каварна - Балчик
Транспортни фирми

Мильо - Димитър Димитров
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Балчик
България
Едн. билет : 5 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Балчик
България
Руми Русев ЕООД
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Балчик
България
Варна Бус 2000
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Балчик
България
Едн. билет : 5 лв.
Пътнически Превози Добрич
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Балчик
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Балчик
България
ЕТ Баланс - Иван Иванов
Заминава :
Каварна
България
Пристига :
Балчик
България