Златоград - София

Линия : Златоград - София - Автобусна компания Кристал

Билети и информация
Еднопосочен билет : 30 лв.
Заминава : Автогара, Златоград
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 6 ч. 30 мин.
Престой : -
Разстояние : 334 км
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Златоград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Златоград - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Кристал
Заминава :
Златоград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Иво Топчиев
Заминава :
Златоград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.