Дупница - Пазарджик

Линия : Благоевград - Пловдив - Скаптопара 5 / Струма 11

Билети и информация
Заминава : Автогара, Благоевград
Пристига : Автогара, Дупница
Времетраене : 35 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Дупница
Пристига : Автогара, Пазарджик
Времетраене : 2 ч. 44 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

Скаптопара 5 / Струма 11

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Благоевград - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:50
  • Вторник
    6:50
  • Сряда
    6:50
  • Четвъртък
    6:50
  • Петък
    6:50
  • Събота
    6:50
  • Неделя
    6:50
  • Празнични дни
    6:50
Автобусни линии
Дупница - Пазарджик
Транспортни фирми

Медилин СД
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Пазарджик
България
Илиас Травел
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Пазарджик
България