Дупница - Лариса

Линия : Стара Загора - Ираклио - Автобусна компания Илиас Травел

Билети и информация
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара, Дупница
Времетраене : 4 ч. 50 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Дупница
Пристига : Автогара, Лариса
Времетраене : 6 ч. 25 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стара Загора - Ираклио
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:15
  • Вторник
    4:15
  • Сряда
    4:15
  • Четвъртък
    4:15
  • Петък
    4:15
  • Събота
    4:15
  • Неделя
    4:15
  • Празнични дни
    4:15
Автобусни линии
Дупница - Лариса
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Лариса
Гърция
Автобусна компания Илиас Травел
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Лариса
Гърция