Дупница - Благоевград

Линия : Стара Загора - Ираклио - Илиас Травел

Билети и информация
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара, Дупница
Времетраене : 4 ч. 50 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Дупница
Пристига : Автогара, Благоевград
Времетраене : 30 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Илиас Травел

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стара Загора - Ираклио
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:15
  • Вторник
    4:15
  • Сряда
    4:15
  • Четвъртък
    4:15
  • Петък
    4:15
  • Събота
    4:15
  • Неделя
    4:15
  • Празнични дни
    4:15
Автобусни линии
Дупница - Благоевград
Транспортни фирми

Транс 5 ООД
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Благоевград
България
Илиас Травел
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Благоевград
България
Пътнически превози Благоевград
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 3 лв.
Автобусна компания М&М Травел
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Благоевград
България
Скаптопара 5 / Струма 11
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 3 лв.
Медилин СД
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Благоевград
България
Едн. билет : 3 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Благоевград
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Благоевград
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Благоевград
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Дупница
България
Пристига :
Благоевград
България