Добрич - София

Линия : Добрич - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Еднопосочен билет : 33 лв.
Двупосочен билет : 55 лв.
Заминава : Автогара, Добрич
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 9 ч. 33 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Добрич - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:45
  • Вторник
    5:45
  • Сряда
    5:45
  • Четвъртък
    5:45
  • Петък
    5:45
  • Събота
    5:45
  • Неделя
    5:45
  • Празнични дни
    5:45
Napazari.com : Техника за бита
Изработка на уеб базиран софтуер