Добрич - Каварна

Линия : Добрич - Каварна - Минибус Експрес

Билети и информация
Еднопосочен билет : 5 лв.
Заминава : Автогара, Добрич
Пристига : Автогара, Каварна
Времетраене : 45 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Минибус Експрес

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Добрич - Каварна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    9:30 14:30
  • Вторник
    9:30 14:30
  • Сряда
    9:30 14:30
  • Четвъртък
    9:30 14:30
  • Петък
    9:30 14:30
  • Събота
    9:30 14:30
  • Неделя
    14:30
  • Празнични дни
    14:30
Автобусни линии
Добрич - Каварна
Транспортни фирми

Пътнически Превози Добрич
Заминава :
Добрич
България
Пристига :
Каварна
България
Едн. билет : 5 лв.
Мильо - Димитър Димитров
Заминава :
Добрич
България
Пристига :
Каварна
България
Едн. билет : 5 лв.
Калиакра Експрес
Заминава :
Добрич
България
Пристига :
Каварна
България
Едн. билет : 5 лв.
Калиакра Експрес
Заминава :
Добрич
България
Пристига :
Каварна
България