Добрич - Албена

Линия : Добрич - Албена - Пътнически Превози Добрич

Билети и информация
Еднопосочен билет : 4.5 лв.
Двупосочен билет : 7 лв.
Заминава : Автогара, Добрич
Пристига : Кръгово, Албена
Времетраене : 45 мин.
Престой : -
Разстояние : 38.5 км
Транспортна фирма

Пътнически Превози Добрич

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Добрич - Албена
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:30 8:00 10:00 12:00 14:00 17:00
  • Вторник
    6:30 8:00 10:00 12:00 14:00 17:00
  • Сряда
    6:30 8:00 10:00 12:00 14:00 17:00
  • Четвъртък
    6:30 8:00 10:00 12:00 14:00 17:00
  • Петък
    6:30 8:00 10:00 12:00 14:00 17:00
  • Събота
    8:00 10:00 12:00 14:00 17:00
  • Неделя
    8:00 10:00 12:00 14:00 17:00
  • Празнични дни
    8:00 10:00 12:00 14:00 17:00
Napazari.com : Техника за бита