Димитровград - Стара Загора

Линия : Крумовград - Велико Търново - Автобусна компания Елит - Транс ЕООД

Билети и информация
Заминава : ул. Ахрида, Крумовград
Пристига : Автогара, Димитровград
Времетраене : 2 ч. 30 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Димитровград
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 55 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Крумовград - Велико Търново
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:15
  • Вторник
    5:15
  • Сряда
    5:15
  • Четвъртък
    5:15
  • Петък
    5:15
  • Събота
    5:15
  • Неделя
    5:15
  • Празнични дни
    5:15
Автобусни линии
Димитровград - Стара Загора
Транспортни фирми

Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Стара Загора
България
Арда-Тур
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Стара Загора
България
Ориент ЯД Янчо Лимончев
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Стара Загора
България
КУМАКС ИНВЕСТ ЕООД
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Стара Загора
България
Арда-Тур
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Стара Загора
България
ЕТ ИВАН КОЛЕВ
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Стара Загора
България
Арда-Тур
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Поли - М ООД
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Стара Загора
България
Автобусна компания Юркеден
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Стара Загора
България
Агора МДМ-5 Мехмед Бекир
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Стара Загора
България