Димитровград - София

Линия : Хасково - София - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 18 лв.
Двупосочен билет : 28.8 лв.
Заминава : Автогара, Хасково
Пристига : Автогара, Димитровград
Времетраене : 20 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Димитровград
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 2 ч. 40 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хасково - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:40
  • Вторник
    5:40
  • Сряда
    5:40
  • Четвъртък
    5:40
  • Петък
    5:40
  • Събота
    5:40
  • Неделя
    5:40
  • Празнични дни
    5:40
Автобусни линии
Димитровград - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 28.8 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
София
България