Димитровград - Бургас

Линия : Стамболово - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Стамболово
Пристига : Автогара, Димитровград
Времетраене : 1 ч.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Димитровград
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 3 ч. 15 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стамболово - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Димитровград - Бургас
Транспортни фирми

Арда-Тур
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Бургас
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Бургас
България
Арда-Тур
Заминава :
Димитровград
България
Пристига :
Бургас
България