Джебел - Кърджали

Линия : Златоград - София - Автобусна компания Кристал

Билети и информация
Заминава : Автогара, Златоград
Пристига : Автогара, Джебел
Времетраене : 1 ч. 37 мин.
Престой : 3 мин.
Заминава : Автогара, Джебел
Пристига : Автогара, Кърджали
Времетраене : 35 мин.
Престой : 5 мин.
Разстояние : 23 км
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Златоград - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Джебел - Кърджали
Транспортни фирми

Детелина 555
Заминава :
Джебел
България
Пристига :
Кърджали
България