Гоце Делчев - София

Линия : Хаджидимово - София - Автобусна компания Попов - ГМ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Хаджидимово
Пристига : Екоин, Гоце Делчев
Времетраене : 18 мин.
Престой : 20 мин.
Заминава : Екоин, Гоце Делчев
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 4 ч. 12 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Хаджидимово - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
Автобусни линии
Гоце Делчев - София
Транспортни фирми

Кар-Транс ГД
Заминава :
Гоце Делчев
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 18 лв.
Автобусна компания Соня Турс
Заминава :
Гоце Делчев
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 18 лв.
Калея
Заминава :
Гоце Делчев
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Гоце Делчев
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 28.8 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Гоце Делчев
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 28.8 лв.
Кар-Транс ГД
Заминава :
Гоце Делчев
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 18 лв.
Кар-Транс ГД
Заминава :
Гоце Делчев
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 18 лв.