Габрово - Ловеч

Линия : Стара Загора - Плевен - Зара бус

Билети и информация
Заминава : Автогара, Стара Загора
Пристига : Автогара, Габрово
Времетраене : 1 ч. 45 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Габрово
Пристига : Автогара, Ловеч
Времетраене : 1 ч. 10 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Зара бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Стара Загора - Плевен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:15
  • Вторник
    6:15
  • Сряда
    6:15
  • Четвъртък
    6:15
  • Петък
    6:15
  • Събота
    6:15
  • Неделя
    6:15
  • Празнични дни
    6:15
Автобусни линии
Габрово - Ловеч
Транспортни фирми

М-бус
Заминава :
Габрово
България
Пристига :
Ловеч
България
Едн. билет : 9 лв.
Дв. билет : 16 лв.
Автобусна компания Елит - Транс ЕООД
Заминава :
Габрово
България
Пристига :
Ловеч
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Габрово
България
Пристига :
Ловеч
България
ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Габрово
България
Пристига :
Ловеч
България