Враца - София

Линия : Козлодуй - София - Римеса 99 ЕООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 12 лв.
Двупосочен билет : 20 лв.
Заминава : Автогара, Козлодуй
Пристига : Автогара, Враца
Времетраене : 1 ч. 40 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара, Враца
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 1 ч. 43 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Римеса 99 ЕООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Козлодуй - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:30 7:00 16:00
  • Вторник
    4:30 7:00 16:00
  • Сряда
    4:30 7:00 16:00
  • Четвъртък
    4:30 7:00 16:00
  • Петък
    4:30 7:00 16:00
  • Събота
    4:30 7:00 16:00
  • Неделя
    4:30 7:00 16:00
  • Празнични дни
    4:30 7:00 16:00
Автобусни линии
Враца - София
Транспортни фирми

Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 13 лв.
Транс 5 ООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Монтана АТ
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 13 лв.
Чипровци експрес
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Монтана АТ
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Римеса 99 ЕООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Карат - С
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.
Дв. билет : 19 лв.
Автобусна компания Скорпио 05 ООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Автобусна компания Скорпио 05 ООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Транс 5 ООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Витоша Експрес ООД
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 10 лв.
Дв. билет : 20 лв.
Монтана АТ
Заминава :
Враца
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 11 лв.