Виена - София

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 77 лв.
Двупосочен билет : 154 лв.
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Stadion Center, Olimpiaplatz 2, Виена
Времетраене : 10 ч.
Престой : 5 мин.
Заминава : Stadion Center, Olimpiaplatz 2, Виена
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 16 ч. 35 мин.
Престой : 45 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Виена - София
Транспортни фирми

Георг
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 100 лв.
Дв. билет : 210 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 100 лв.
Дв. билет : 160 лв.
Еколайнс
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 80 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 100 лв.
Дв. билет : 160 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 77 лв.
Дв. билет : 154 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 100 лв.
Дв. билет : 160 лв.
Карат - С
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 125 лв.
Дв. билет : 219 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 68 лв.
Дв. билет : 135 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 100 лв.
Дв. билет : 160 лв.
Карат - С
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 125 лв.
Дв. билет : 219 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 100 лв.
Дв. билет : 160 лв.
Ер Кона
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 120 лв.
Дв. билет : 215 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 100 лв.
Дв. билет : 160 лв.
Автобусна компания Афродита Транс
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
София
България
Едн. билет : 110 лв.
Дв. билет : 170 лв.