Виена - Варна

Линия : Нюрнберг - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 112 лв.
Двупосочен билет : 214 лв.
Заминава : Централна Aвтогара Kете Щрьобел щрасе, Нюрнберг
Пристига : Stadion Center, Olimpiaplatz 2, Виена
Времетраене : 10 ч.
Престой : 5 мин.
Заминава : Stadion Center, Olimpiaplatz 2, Виена
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 1 д. 6 ч. 5 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Нюрнберг - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:20
  • Вторник
    4:20
  • Сряда
    4:20
  • Четвъртък
    4:20
  • Петък
    4:20
  • Събота
    4:20
  • Неделя
    4:20
  • Празнични дни
    4:20
Автобусни линии
Виена - Варна
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 127 лв.
Дв. билет : 225 лв.
Карат - С
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 127 лв.
Дв. билет : 225 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 112 лв.
Дв. билет : 214 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Виена
Австрия
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 111 лв.
Дв. билет : 201 лв.