Варна - Чирпан

Линия : Варна - Пловдив - Виктори 13 ООД

Билети и информация
Еднопосочен билет : 22 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Чирпан
Времетраене : 6 ч. 12 мин.
Престой : 2 мин.
Транспортна фирма

Виктори 13 ООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Варна - Чирпан
Транспортни фирми

Илиас Травел
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Чирпан
България