Варна - Търговище

Линия : Варна - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Търговище
Времетраене : 2 ч. 34 мин.
Престой : 10 мин.
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
Автобусни линии
Варна - Търговище
Транспортни фирми

Автобусна компания Омуртаг Транс ООД
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 7 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Автобусна компания Феникс 2 ООД
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 7 лв.
Автобусна компания Кеми Транс 99
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 7 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 12 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Търговище
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Търговище
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Търговище
България
Едн. билет : 12 лв.
Дв. билет : 19.2 лв.