Варна - София

Линия : Варна - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Еднопосочен билет : 33 лв.
Двупосочен билет : 54 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 8 ч. 27 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:30
  • Вторник
    5:30
  • Сряда
    5:30
  • Четвъртък
    5:30
  • Петък
    5:30
  • Събота
    5:30
  • Неделя
    5:30
  • Празнични дни
    5:30
Автобусни линии
Варна - София
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 31 лв.
Дв. билет : 49.6 лв.
Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 31 лв.
Дв. билет : 49.6 лв.
Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 31 лв.
Дв. билет : 49.6 лв.
Балкан Хорн
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 33 лв.
Дв. билет : 54 лв.
Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Дорис
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Биомет
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 54 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 33 лв.
Дв. билет : 54 лв.
Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
София
България