Варна - Солун

Линия : Варна - Пирея - Автобусна компания Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 76 лв.
Двупосочен билет : 128 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Македония, Солун
Времетраене : 15 ч. 30 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Варна - Солун
Транспортни фирми

Автобусна компания Илиас Травел
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 78 лв.
Дв. билет : 137 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Солун
Гърция
Едн. билет : 78 лв.
Дв. билет : 142 лв.