Варна - Провадия

Линия : Варна - Провадия - Автобусна компания Лъки Транс

Билети и информация
Еднопосочен билет : 3 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Провадия
Времетраене : 1 ч. 3 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Провадия
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 8:30 12:00 14:30 18:00 19:00
  • Вторник
    7:00 8:30 12:00 14:30 18:00 19:00
  • Сряда
    7:00 8:30 12:00 14:30 18:00 19:00
  • Четвъртък
    7:00 8:30 12:00 14:30 18:00 19:00
  • Петък
    7:00 8:30 12:00 14:30 18:00 19:00
  • Събота
    7:00 8:30 12:00 14:30 18:00 19:00
  • Неделя
    7:00 8:30 12:00 14:30 18:00 19:00
  • Празнични дни
    7:00 8:30 12:00 14:30 18:00 19:00
Автобусни линии
Варна - Провадия
Транспортни фирми

Автобусна компания Минибустранзит
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Провадия
България
Автобусна компания Лъки Транс
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Провадия
България
Едн. билет : 3 лв.
Варна Бус 2000
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Провадия
България
Едн. билет : 3 лв.