Варна - Ламия

Линия : Варна - Пирея - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Ламия
Времетраене : 19 ч. 40 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пирея
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Варна - Ламия
Транспортни фирми

Илиас Травел
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Ламия
Гърция
Едн. билет : 108 лв.
Дв. билет : 186 лв.