Варна - Виена

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 112 лв.
Двупосочен билет : 214 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Stadion Center, Olimpiaplatz 2, Виена
Времетраене : 0 д. 23 ч. 55 мин.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Варна - Виена
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Виена
Австрия
Едн. билет : 127 лв.
Дв. билет : 225 лв.
Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Виена
Австрия
Едн. билет : 127 лв.
Дв. билет : 225 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Виена
Австрия
Едн. билет : 111 лв.
Дв. билет : 201 лв.