Варна - Бърно

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 140 лв.
Двупосочен билет : 240 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Звонарка, Бърно
Времетраене : 1 д. 2 ч. 45 мин.
Престой : 20 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Варна - Бърно
Транспортни фирми

Автобусна компания Омега Груп 84
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 141.12 лв.
Турист Сервиз Холдинг АД
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 117 лв.
Дв. билет : 223 лв.
Балкан Хорн
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 135 лв.
Дв. билет : 220 лв.
Автобусна компания Орлан
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бърно
Чехия
Едн. билет : 158 лв.