Варна - Бургас

Линия : Варна - Бургас - Автобусна компания Травел Експрес

Билети и информация
Еднопосочен билет : 14 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Юг, Бургас
Времетраене : 2 ч. 28 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Вторник
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Сряда
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Четвъртък
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Петък
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Събота
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Неделя
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Празнични дни
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
Автобусни линии
Варна - Бургас
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Арда-Тур
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
М-бус
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 25.5 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Арда-Тур
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Виктори 13 ООД
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Автобусна компания Бойдеви
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Медилин СД
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Едн. билет : 14 лв.
Метро Плюс
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Карат - С
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Илиас Травел
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България
Метро Плюс
Заминава :
Варна
България
Пристига :
Бургас
България