Бяла Паланка - София

Линия : Ниш - София - Матпу

Билети и информация
Еднопосочен билет : 20 лв.
Заминава : Автогара, Ниш
Пристига : Автогара, Бяла Паланка
Времетраене : 45 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара, Бяла Паланка
Пристига : Автогара Сердика (Трафик Маркет), София
Времетраене : 2 ч. 20 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Матпу

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ниш - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:30 16:00
  • Вторник
    4:30 16:00
  • Сряда
    4:30 16:00
  • Четвъртък
    4:30 16:00
  • Петък
    4:30 16:00
  • Събота
    4:30 16:00
  • Неделя
    4:30 16:00
  • Празнични дни
    4:30 16:00
Napazari.com : Техника за бита
Изработка на уеб базиран софтуер