Бяла(Вн) - Бургас

Линия : Варна - Бургас - Автобусна компания Травел Експрес

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара, Бяла(Вн)
Времетраене : 1 ч. 1 мин.
Престой : 1 мин.
Заминава : Автогара, Бяла(Вн)
Пристига : Автогара Юг, Бургас
Времетраене : 1 ч. 26 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Бургас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Вторник
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Сряда
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Четвъртък
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Петък
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Събота
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Неделя
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
  • Празнични дни
    7:00 9:30 10:00 11:00 12:00
Napazari.com : Техника за бита
Софтуер за автобусни билети