Бърно - Дрезден

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Звонарка, Бърно
Времетраене : 1 д. 2 ч. 45 мин.
Престой : 20 мин.
Заминава : Автогара Звонарка, Бърно
Пристига : Централна гара Байрише щрасе, Дрезден
Времетраене : 4 ч.
Престой : 5 мин.
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Бърно - Дрезден
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Бърно
Чехия
Пристига :
Дрезден
Германия
Рачич
Заминава :
Бърно
Чехия
Пристига :
Дрезден
Германия