Бургас - София

Линия : Бургас - София - Юнион-Ивкони

Билети и информация
Еднопосочен билет : 27 лв.
Двупосочен билет : 43.2 лв.
Заминава : Автогара Юг, Бургас
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 6 ч. 5 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Юнион-Ивкони

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Бургас - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:00
  • Вторник
    6:00
  • Сряда
    6:00
  • Четвъртък
    6:00
  • Петък
    6:00
  • Събота
    6:00
  • Неделя
    6:00
  • Празнични дни
    6:00
Автобусни линии
Бургас - София
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.