Бургас - Плевен

Линия : Бургас - Плевен - М-бус

Билети и информация
Еднопосочен билет : 22 лв.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Автогара, Плевен
Времетраене : 6 ч. 41 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Бургас - Плевен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Бургас - Плевен
Транспортни фирми

ДЗЗД Белене Транс
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Плевен
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Плевен
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Плевен
България