Бургас - Обзор

Линия : Кърджали - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 4 ч. 40 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Автогара, Обзор
Времетраене : 1 ч. 35 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Кърджали - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Бургас - Обзор
Транспортни фирми

М-бус
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Обзор
България
Едн. билет : 9 лв.
Дв. билет : 16.4 лв.
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Обзор
България
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Обзор
България
Илиас Травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Обзор
България