Бургас - Берлин

Линия : Варна - Берлин - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 176 лв.
Двупосочен билет : 316 лв.
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 2 ч.
Престой : 15 мин.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Централна автогара Кайзердам, Берлин
Времетраене : 1 д. 7 ч. 25 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Берлин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Бургас - Берлин
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Берлин
Германия
Едн. билет : 229 лв.
Дв. билет : 413 лв.