Бургас - Айтос

Линия : Бургас - Плевен - М-бус

Билети и информация
Еднопосочен билет : 4.5 лв.
Заминава : автогара Запад, Бургас
Пристига : На колелото, Айтос
Времетраене : 35 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Бургас - Плевен
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    7:00
  • Вторник
    7:00
  • Сряда
    7:00
  • Четвъртък
    7:00
  • Петък
    7:00
  • Събота
    7:00
  • Неделя
    7:00
  • Празнични дни
    7:00
Автобусни линии
Бургас - Айтос
Транспортни фирми

Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
М-бус
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
Едн. билет : 4.5 лв.
КАРАТ-С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
Едн. билет : 5 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
Дорис
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
Дорис
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
М-бус
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Алекс ОК
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
М-бус
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Раси
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
М-бус
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България
Едн. билет : 4.5 лв.
Диачи
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Айтос
България