Бургас - Чирпан

Линия : Варна - Пловдив - Виктори 13 ООД

Билети и информация
Заминава : Автогара, Варна
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 2 ч. 15 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Автогара, Чирпан
Времетраене : 3 ч. 52 мин.
Престой : 2 мин.
Транспортна фирма

Виктори 13 ООД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Варна - Пловдив
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Бургас - Чирпан
Транспортни фирми

Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Чирпан
България
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Чирпан
България
Илиас Травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Чирпан
България