Бургас - Поморие

Линия : Бургас - Поморие - М-бус

Билети и информация
Еднопосочен билет : 3.5 лв.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Център, Поморие
Времетраене : 41 мин.
Престой : -
Разстояние : 24 км
Транспортна фирма

М-бус

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Бургас - Поморие
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45 7:45 8:15 9:15 9:45 10:45 11:15 11:45 12:15 13:15 13:45
    14:45 15:15 15:45 16:45 17:15 18:15 18:45 19:15
  • Вторник
    6:45 7:45 8:15 9:15 9:45 10:45 11:15 11:45 12:15 13:15 13:45
    14:45 15:15 15:45 16:45 17:15 18:15 18:45 19:15
  • Сряда
    6:45 7:45 8:15 9:15 9:45 10:45 11:15 11:45 12:15 13:15 13:45
    14:45 15:15 15:45 16:45 17:15 18:15 18:45 19:15
  • Четвъртък
    6:45 7:45 8:15 9:15 9:45 10:45 11:15 11:45 12:15 13:15 13:45
    14:45 15:15 15:45 16:45 17:15 18:15 18:45 19:15
  • Петък
    6:45 7:45 8:15 9:15 9:45 10:45 11:15 11:45 12:15 13:15 13:45
    14:45 15:15 15:45 16:45 17:15 18:15 18:45 19:15
  • Събота
    6:45 7:45 8:15 9:15 9:45 10:45 11:15 11:45 12:15 13:15 13:45
    14:45 15:15 15:45 16:45 17:15 18:15 18:45 19:15
  • Неделя
    6:45 7:45 8:15 9:15 9:45 10:45 11:15 11:45 12:15 13:15 13:45
    14:45 15:15 15:45 16:45 17:15 18:15 18:45 19:15
  • Празнични дни
    6:45 7:45 8:15 9:15 9:45 10:45 11:15 11:45 12:15 13:15 13:45
    14:45 15:15 15:45 16:45 17:15 18:15 18:45 19:15
Автобусни линии
Бургас - Поморие
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
М-бус
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Едн. билет : 3.5 лв.
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Едн. билет : 3 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България