Бургас - Поморие

Линия : Видин - Свети Влас - Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Видин
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 10 ч.
Престой :
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Център, Поморие
Времетраене : 15 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Видин - Свети Влас
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Бургас - Поморие
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
М-бус
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Едн. билет : 3.5 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
М-бус
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Едн. билет : 3.5 лв.
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Едн. билет : 3 лв.
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Поморие
България