Бургас - Стара Загора

Линия : Свети Влас - Видин - Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ

Билети и информация
Заминава : Автогара, Свети Влас
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 1 ч. 20 мин.
Престой :
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Автогара, Стара Загора
Времетраене : 1 ч. 35 мин.
Престой : -
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Свети Влас - Видин
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:40
  • Вторник
    6:40
  • Сряда
    6:40
  • Четвъртък
    6:40
  • Петък
    6:40
  • Събота
    6:40
  • Неделя
    6:40
  • Празнични дни
    6:40
Автобусни линии
Бургас - Стара Загора
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Илиас Травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 18 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 19 лв.
Дв. билет : 32 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България
Едн. билет : 14 лв.
Дв. билет : 22.4 лв.
Автобусна компания Дари травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Стара Загора
България