Бургас - София

Линия : Ахтопол - София - Етап-Адресс и Груп Плюс

Билети и информация
Еднопосочен билет : 27 лв.
Двупосочен билет : 48 лв.
Заминава : Автогара, Ахтопол
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 1 ч. 52 мин.
Престой : 10 мин.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Централна автогара, София
Времетраене : 5 ч. 47 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Етап-Адресс и Груп Плюс

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Ахтопол - София
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45 12:00
  • Вторник
    6:45 12:00
  • Сряда
    6:45 12:00
  • Четвъртък
    6:45 12:00
  • Петък
    6:45 12:00
  • Събота
    6:45 12:00
  • Неделя
    6:45 12:00
  • Празнични дни
    6:45 12:00
Автобусни линии
Бургас - София
Транспортни фирми

Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 27 лв.
Дв. билет : 43.2 лв.
Биомет
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 24 лв.
Дв. билет : 44 лв.
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
София
България
Едн. билет : 30 лв.
Дв. билет : 50 лв.