Бургас - Слънчев бряг

Линия : Пловдив - Варна - Медилин СД

Билети и информация
Заминава : Автогара Юг, Пловдив
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 4 ч. 41 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Автогара, Слънчев бряг
Времетраене : 46 мин.
Престой : 1 мин.
Транспортна фирма

Медилин СД

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Пловдив - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    6:45
  • Вторник
    6:45
  • Сряда
    6:45
  • Четвъртък
    6:45
  • Петък
    6:45
  • Събота
    6:45
  • Неделя
    6:45
  • Празнични дни
    6:45
Автобусни линии
Бургас - Слънчев бряг
Транспортни фирми

Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
М-бус
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Едн. билет : 6 лв.
Автобусна компания Кристал
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Едн. билет : 4 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Минибус Експрес
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Едн. билет : 6 лв.
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Автобусна компания Травел Експрес
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Юнион-Ивкони
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Алексиев 91 - Вергил Илиев ЕТ
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Виктори 13 ООД
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Слънчев бряг
България