Бургас - Варна

Линия : Кърджали - Варна - Арда-Тур

Билети и информация
Еднопосочен билет : 14 лв.
Заминава : Автогара, Кърджали
Пристига : Автогара Запад, Бургас
Времетраене : 4 ч. 40 мин.
Престой : 5 мин.
Заминава : Автогара Запад, Бургас
Пристига : Автогара, Варна
Времетраене : 2 ч. 35 мин.
Престой : -
Транспортна фирма

Арда-Тур

Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Кърджали - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    5:00
  • Вторник
    5:00
  • Сряда
    5:00
  • Четвъртък
    5:00
  • Петък
    5:00
  • Събота
    5:00
  • Неделя
    5:00
  • Празнични дни
    5:00
Автобусни линии
Бургас - Варна
Транспортни фирми

Нишикли Травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Автобусна компания Бойдеви
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 14 лв.
Метро Плюс
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Арда-Тур
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Виктори 13 ООД
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 14 лв.
Метро Плюс
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Медилин СД
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Едн. билет : 14 лв.
Метро Плюс
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Карат - С
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България
Илиас Травел
Заминава :
Бургас
България
Пристига :
Варна
България