Букурещ - Русе

Линия : Букурещ - Варна - Автобусна компания Пегасус Груп

Билети и информация
Еднопосочен билет : 22 лв.
Заминава : Летище Отопени, Букурещ
Пристига : Автогара, Букурещ
Времетраене : 25 мин.
Престой :
Заминава : Автогара, Букурещ
Пристига : автогара Юг, Русе
Времетраене : 1 ч. 45 мин.
Престой : 5 мин.
Информацията за автобусните автобусните и ЖП разписания в BGrazpisanie.com се актуализира постоянно, но поради извършваните от превозвачите инцидентни и необявявани промени, са възможни несъответствия.
Разписание : Букурещ - Варна
Часова зона : (GMT+02:00) София
  • Понеделник
    4:00 15:30
  • Вторник
    4:00 15:30
  • Сряда
    4:00 15:30
  • Четвъртък
    4:00 15:30
  • Петък
    4:00 15:30
  • Събота
    4:00 15:30
  • Неделя
    4:00 15:30
  • Празнични дни
    4:00 15:30
Автобусни линии
Букурещ - Русе
Транспортни фирми

Автобусна компания Пегасус Груп
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 29 лв.
Автобусна компания Транс 6
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 24 лв.
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България
Етап-Адресс и Груп Плюс
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България
Автобусна компания Орлан
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България
Едн. билет : 20 лв.
Автобусна компания Омега Груп 84
Заминава :
Букурещ
Румъния
Пристига :
Русе
България